O nás

Paríž v srdci Nitry....Je to vôbec možné? Maličká cukráreň s neuveriteľnou atmosférou pripomínajúcou mekku šansónov Paríž. Nachádza sa na pešej zóne, s malou vonkajšou terasou, pri pohľade na ktorú už viete, že kráčate na výnimočné miesto. A keď vstúpite dnu, na chvíľu akoby ste stratili dych, myslíte, že ste sa ocitli v rozprávke. Elisabeth Patisserie, útulne zariadená, malá cukrárnička. Čalúnené stoličky, pastelové farby, plno malých doplnkov a to ste sa ešte pohľadom nestihli preniesť k tomu, čo je srdcom celej cukrárne. Vitrína plná zákuskov. Hlavou vám beží, či môžete zjesť všetky, alebo si naozaj vyberiete len jeden, alebo maximálne teda dva ku káve. 

Príjemná obsluha vám vysvetlí a odporučí presne to, na čo máte chuť. Na čokoládu? Mandle? Niečo jemné, napríklad kokos, malú pralinku, alebo čerstvý ovocný cheesecake? A o chvíľku vám oči padnú na nádherný zákusok, súčasťou ktorého je bazalka. Bazalka v koláči? U nás nájdete plno nečakaných vecí. Pečieme z tých najlepších surovín, čokolád a kombinujeme chute tak, aby ste už pri prvom súste mali pocit, že konečne viete, čo znamená mať "nebíčko v papulke". Dokonca máme v ponuke aj raňajky. Čo viac si môže priať sladká duša ako maslový croissant, džem, čo tvarohovú bábovku?

A môžete ku nám prísť aj s deťmi. Potešia sa nielen sladkým dobrotám, ktoré deti milujú, ale určite aj detskému kútiku, ktorý je súčasťou cukrárne. Elisabeth Patisserie je ideálne miesto pre mamičky s deťmi, alebo na stretnutia s kamarátkami, rodinou, na nedeľný výlet. Cestu k nám si proste môžete naplánovať kedykoľvek a aj s kýmkoľvek. Elisabeth Patisserie....Miesto, ktoré si obľúbite....♥